Laboratoř Dr. Moreaua

Přinášíme Vám napínavý děsuplný příběh, odehravající se v tajné podzemní laboratoři, kde Dr. Moreau provádí nepovolené pokusy na lidech. K Vaší smůle byla ale tato laborař odhalena a Dr. Moreau se musí zbavit všech svědků, tedy i Vás! S jedním ale šílený Moreau nepočítal. Jeho pomocník, Montgomery, si velmi dobře uvědomuje, že i on je spolu s Vámi nevítaným svědkem a tak si budete navzájem nápomocni při pokusu o útěk…

Šílená laboratoř

Všude kolem naprostá tma…, ticho…, ve vzduchu je cítit pach zkaženého masa a krve, jen tu a tam jde zaslechnout zoufalý výkřik a vy se ocitáte v naprosto neznámém prostředí bez nejmenšího tušení , kde se vlastně nacházíte. Začíná vám docházet, že je tady něco zatraceně špatně. Po několika minutách se vám podaří najít vypínač osvětlení, možná ale bylo lepší zůstat v nevědomosti. Právě vám totiž došlo, že se nacházíte na místě, odkud se jen stěží kdo dostane živý.

Přesně taková je tajná laboratoř doktora Moreaua, kde se tento šílenec, kterého jde jen stěží nazvat člověkem, snaží zvráceným způsobem křížit lidskou a zvířecí rasu.

facebook-hacking-software-1024x1024